Ndryshimi mes inspektimeve të "Bono"

No change in size ,  10 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: mk:Боно)
v
| titulli = Bono në takimin e [[Forumi Ekonomik Botëror|Forumit Ekonomik Botëror]], [[Davos]] [[2008]]
| emri i vërtetë = Paul David Hewson
| lindja = {{Ditëlindja dhe mosha|10|5|19671960}}
| vdekja =
| vite aktiv = {{M|1976}} - prezent