Ndryshimi mes inspektimeve të "Marrëveshja e Ohrit"

==Shiko dhe këtu==
* {{Libri|Marrëveshja e Ohrit|Marrëveshja e Ohrit}}
 
[[Category:Dokumente historike]]
[[Category:Politika në Republikën e MaqedonisëMaqedoni]]
[[category:Historia e Republikës së Maqedonisë]]
 
10.357

edits