Ndryshimi mes inspektimeve të "ISO 3166-1"

18 bytes added ,  10 vjet më parë
v
roboti shtoj: udm:ISO 3166-1; cosmetic changes
v (roboti shtoj: bcl:ISO 3166-1)
v (roboti shtoj: udm:ISO 3166-1; cosmetic changes)
* SB [[Ishujt Solomon]]
* TC [[Ishujt Turks dhe Kaikos]]
* VI [[Ishujt Virgjin të Amerikës]]
* VG [[Ishujt Virgjin të Britanisë]]
* BV [[Ishulli Bouvet]]
[[tt:ISO 3166-1]]
[[tum:ISO 3166-1]]
[[udm:ISO 3166-1]]
[[ug:ISO 3166-1]]
[[uk:ISO 3166-1]]