Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Dan"

Blloku yt në enwiki
(Blloku yt në enwiki)
 
: As Hipi Zhdripi, as filozofi, asnjë, në gjuhen shqipe u kerkua nga dori. --[[Përdoruesi:Ko.S.ystem.OV@|filozofi]] [[Image:Flag of Albania.svg|30px]] [[Figura:Flag of the United States.svg|35px]] <sub>([[Përdoruesi diskutim:Ko.S.ystem.OV@|diskuto]])</sub> 2006 Maj 10 16:58 (UTC)
 
== Blloku yt në enwiki ==
 
Tung, në Wikipedian Anglisht kërkova të ty ç'bllokojnë dhe atë [http://en.wikipedia.org/wiki/Special:Log/block?page=User:Hipi_Zhdripi bënë]. Tani mund të redakton prapë po mos të krijon problemë. Shiko [[:en:User talk:Sceptre#Hipi Zhpripi]]. --[[Përdoruesi:Telex|Telex]] 2006 Maj 14 09:34 (UTC)
209

edits