Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Dan"

v
 
Tung, në Wikipedian Anglisht kërkova të ty ç'bllokojnë dhe atë [http://en.wikipedia.org/wiki/Special:Log/block?page=User:Hipi_Zhdripi bënë]. Tani mund të redakton prapë po mos të krijon problemë. Shiko [[:en:User talk:Sceptre#Hipi Zhpripi]]. --[[Përdoruesi:Telex|Telex]] 2006 Maj 14 09:34 (UTC)
::Po përdoruesi [[:en:User:Asterion]] është duke më provokuar.--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Maj 14 15:01 (UTC)