Dallime mes rishikimeve të "Fakulteti i Historisë dhe Filologjisë i Universitetit të Tiranës"

ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
'''Fakulteti i Histori Filologjisë''' i [[Universiteti i Tiranës|Universitetit të [[TiranëTiranës]]s është një nga fakultetet të para te këtij universiteti.
 
== Historiku ==
 
:gazetari
:letërsi
:letersi
:gjuhësi
:gjuhesi
:gjeografi
:histori
10.357

edits