Dallime mes rishikimeve të "Gëzhoja e vjetër"

[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (robot Futje: pl:Stara łuska)
=== Përmbajtja e filmit ===
Serveti është shok i Pandit. Ky i fundit është rekrutuar nga agjentët e huaj të kundërspiunazhit për të kërkuar informacione në lidhje me një uzinë ushtarake ku punon shoku i tij Serveti. Për të arritur qëllimet e tij Pandi e kërcënon Servetin i cili ka plagosur aksidentalisht një shok të tijin gjatë shërbimit ushtarak. Serveti refuzon t’i shërbejë Pandit dhe vritet nga ai.
 
Ska shume info
 
=== Lidhje të jashtme===
 
Anonymous user