Dallime mes rishikimeve të "16 Maj"

20 bytes added ,  12 vjet më parë
v (roboti ndryshoj: mhr:16 Ага)
{{MAJ}}
*[[1905]] - [[Henry Fonda]], aktor amerikan
* [[1931]] - [[Peter Levi]], shkenctarë[[Shkencëtari|shkencëtarë]] dhe shkrimtar britanez
*[[1953]] - [[Pierce Brosnan]], aktor irlandez
*[[1970]] - [[Gabriela Sabatini]], enisere argjentinase
*[[1973]] - [[Tori Spelling]], aktore amerikane
*[[1974]] - [[Laura Pausini]], këgëtae italiane
10.357

edits