Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Konti~sqwiki"

(Cfar kombesi?!)
 
Nuk e di se cfar komplekse ke ti ose ciles shtetesi ti i vajton pas. Per mua eshte shpallur ne fillim te viteve 90-te Republika e Kosoves edhe nese nuk e pranojne nderkombetaret, nuk eshte problemi ime. Ti percaktoje per vete. siguisht qe ti ase nuk jeton ne kosove por ne vend te jashtem e po te duket vetja shume te menqur. shko e qihu me shtetsin jugosllave!!! a morre vesh e leme rehat me percaktimet e tuaja intividuale, se fale njerzve si ti ne jemi ende ne nje gjendje si kjo.
 
Lexo tekstin mirë se çka ka shkru dhe mos e merr me të nxehtë. Ai thjeshtë nuk po të vend të ndahesh nga shqiptarët. --[[Përdoruesi:Armendi|Armendi]] 2006 Maj 16 23:22 (UTC)
207

edits