Dallime mes rishikimeve të "Viola"

7.055 bytes added ,  12 vjet më parë
Faqe e re: Viola është një instrument që i përket familjes së harqeve dhe zbret nga braccio da mesjetar viola, e cila ishte luajtur pushimi në shpatull, ashtu si violinë. Ajo dallohet nga t...
(Faqe e re: Viola është një instrument që i përket familjes së harqeve dhe zbret nga braccio da mesjetar viola, e cila ishte luajtur pushimi në shpatull, ashtu si violinë. Ajo dallohet nga t...)
(Pa ndryshime)
77

edits