Ndryshimi mes inspektimeve të "Ymer Agë Ulqini (këngë)"

ska përmbledhje të redaktimeve
(me mire keshtu)
Aga Imeri erth n'Ulqin-e
vazhdaj jetën me vashë t'ti-e.
==Shiko dhe këtë==
 
* [[Gjuha Shqype (kënga)]]
[[Category:Këngë]]
207

edits