Ndryshimi mes inspektimeve të "Lëkura"

1 byte added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Ngjyra e lëkurës ==
Lëkura nuk ka një ngjyrë të caktuar tek tëgjithatë gjitha gjallesat, por ajo dallon nga lloji i gjallesave në lloj tv gjallesave si dhe dallon nga gjallesa në gjallesë brenda llojit të njejt të gjallesave.
 
 
Anonymous user