Dallime mes rishikimeve të "Logjika"

958 bytes added ,  12 vjet më parë
Faqe e re: Logjika (gr. Logos-arsye, mendje, shkencë etj.) është disiplinë filozofike e cila merret me studimin e formave dhe të parimeve të të menduarit të drejtë dhe të vërtetë. Themel...
(Faqe e re: Logjika (gr. Logos-arsye, mendje, shkencë etj.) është disiplinë filozofike e cila merret me studimin e formave dhe të parimeve të të menduarit të drejtë dhe të vërtetë. Themel...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user