Dallime mes rishikimeve të "Përdoruesi diskutim:Armendi"

Sa për fillim trusi vetem tabelat se nevojiten për wiki anglisht--[[Përdoruesi diskutim:Dan|Hipi Zhdripi]] 2006 Maj 19 18:13 (UTC)
 
Po edhe une qatu mendoamendova, por janë disa shnimeshënime në tabelen kryesore që dëmtojnë pamjen e përgithshme të fletës shiko: kryetariitanishem dhe kyetarmomenal.--[[Përdoruesi:Armendi|Armendi]] 2006 Maj 19 18:14 (UTC)
207

edits