Dallime mes rishikimeve të "1819"

83 bytes added ,  13 vjet më parë
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
v (roboti shtoj: mhr:1819)
 
==Ngjarje==
.
 
 
 
 
 
 
 
 
ai u vra nga tre plumba nje ne gjoks ,tjetri ne ije dhe i treti ne kofhe
 
==Lindje==
Anonymous user