Ndryshimi mes inspektimeve të "11 Nëntor"

64 bytes added ,  10 vjet më parë
v (roboti shtoj: bcl:Nobyembre 11)
{{NËNTOR}}
 
* [[1821]] - [[Fjodor Dostojevski]], letrarpublicist dhe novelist rus,
* [[1945]] - [[Daniel Ortega]],politikan dhe kryetar nikaraguan
* [[1962]] - [[Demi Moore]] aktore amerikane