Ndryshimi mes inspektimeve të "13 Nëntor"

150 bytes added ,  11 vjet më parë
==Vdekje==
*
* [[1868]] - [[Gioacchino Rossini]], kompozitor italian (* [[1792]].)
* [[1974]] - [[Vittorio De Sica]],aktor dhe regjisor filmi italia (* [[1901]].)
 
==Festa dhe përvjetore==