Ndryshimi mes inspektimeve të "25 Prill"

22 bytes removed ,  11 vjet më parë
(Lindje)
== Vdekje ==
* [[1744]] - [[Anders Celsius]], fizikan suedez (lindi më [[1701]])
1986 Lindi Valon Kuqi
 
== Festa dhe përvjetore ==
Anonymous user