Ndryshimi mes inspektimeve të "25 Prill"

36 bytes added ,  11 vjet më parë
* [[1940]] - [[Al Pacino]], aktor dhe producent amerikan
* [[1948]] - [[Enver Marić]], futbollist -portier boshnjak
* [[1986]] - [[Valon Kuqi]], teolog
 
== Vdekje ==
Anonymous user