Ndryshimi mes inspektimeve të "Planeti xhuxh"

11 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
(Enkela Morina)
 
Planetet xhuxhi jane Cerusi dhe Ploutoni . Cerusi nuk permendet sepse eshte me i vogel se Plutoni ndersa Plutoni gjithashtu edhe te shume i vogel dhe edhte fshire edhe ai nga lista e planeteve...
 
{{grise}}
10.357

edits