Ndryshimi mes inspektimeve të "Tërbaçi"

72 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Fshat ne jug te shqiperiseShqipërisë,ben bën pjese ne Kurveleshin[[Kurveleshi]]n e SipermSipërm.
 
== VecantiVeçanti ==
Askush nuk mund ta besonte qe fshati TerbacTërbaç i Vlores[[Vlorës]] ka nxjerre gjithsej njenjë numernumër prej 252 oficere ,te cilet kanecilët kanë mbaruar shkollenshkollën brenda dhe jashte Shqiperisejashtë Shqipërisë, por ky eshteështë njenjë fakt i botuar se fundmi ne faqet e gazetesgazetës “Cika"Cika e Terbacit “Tërbaçit" nga Zoti Fejzi Rrokaj.
 
== 100 emrat e oficereve nga Terbaci ==
== Vecanti ==
Askush nuk mund ta besonte qe fshati Terbac i Vlores ka nxjerre gjithsej nje numer prej 252 oficere ,te cilet kane mbaruar shkollen brenda dhe jashte Shqiperise ,por ky eshte nje fakt i botuar se fundmi ne faqet e gazetes “Cika e Terbacit “ nga Zoti Fejzi Rrokaj.
 
100 emrat e oficereve nga Terbaci
 
1. Adem Islam Hoxhaj
99. Jemin Refat Nanaj
100. Kadri Aredin Gjinaj
 
[[Kategoria:Fshatra në Shqipëri]]
10.357

edits