Ndryshimi mes inspektimeve të "Tërbaçi"

6 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
 
== Veçanti ==
Askush nuk mund ta besonte që fshati Tërbaç i [[Vlora|Vlorës]] ka nxjerre gjithsej një numër prej 252 oficere, të cilët kanë mbaruar shkollën brenda dhe jashtë Shqipërisë, por ky është një fakt i botuar se fundmi në faqet e gazetës "Cika e Tërbaçit" nga Zoti Fejzi Rrokaj.
 
== 100 emrat e oficereve nga Terbaci ==
10.357

edits