Ndryshimi mes inspektimeve të "E tërë jeta për një ditë"

ska përmbledhje të redaktimeve
(Faqe e re: '''E tërë jeta për një ditë'''1980-producent:RTP *skenari dhe regjia:Ekrem Kryeziu, *drejtor fotografije:Shukri Kaçaniku, *montazhi:Mentor Kaçi, *toni:Sahit Sahiti-Fahri Pallaska, ...)
 
'''E tërë jeta për një ditë'''1980-producent:RTP(Kodak 16mm film negativ)
*skenari dhe regjia:Ekrem Kryeziu,
*drejtor fotografije:Shukri Kaçaniku,
Anonymous user