Dallime mes rishikimeve të "Kreshnik Qato"

5 bytes removed ,  15 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
v
'''Kreshnik Qato'''
 
Lindi më '''( ? )''' në [[Durrës]].
Kreshniku është kampion i botës në peshat super të mesme në boks,. aiAi posedon '''brezin e artë''' të federatës '''IBC''' (org. International Boxing Council). Menaxher i Kreshnikut është '''Nik Berisha''', i cili ka për qëllim një rngërrugë më të lartë për të.
 
Po ashtu Kreshniku është kampion në fuqi i EuropësEvropës Lindore dhe është boksier i FederatesFederatës Shqiptare te Boksit (FSHBo).
U lind në [[Durrës]].
Kreshniku është kampion i botës në peshat super të mesme në boks, ai posedon '''brezin e artë''' të federatës '''IBC''' (org. International Boxing Council). Menaxher i Kreshnikut është '''Nik Berisha''' i cili ka për qëllim një rngë më të lartë për të.
 
Po ashtu Kreshniku është kampion në fuqi i Europës Lindore dhe është boksier i Federates Shqiptare te Boksit (FSHBo).
 
==Tituj të veprave==
Anonymous user