Ndryshimi mes inspektimeve të "Planeti xhuxh"

10 bytes added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Planetet xhuxhi jane Cerusi dhe Ploutoni . Cerusi nuk permendet sepse eshte me i vogel se Plutoni ndersa Plutoni gjithashtu edhe te shume i vogel dhe edhte fshire edhe ai nga lista e planeteve...
 
{{grisepezullo grisjen}}
Anonymous user