Ndryshimi mes inspektimeve të "Planeti xhuxh"

10 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 79.106.109.50 (diskutimet) në versionin e fundit nga CUSENZA Mario.
v (U kthyen ndryshimet e 79.106.109.50 (diskutimet) në versionin e fundit nga CUSENZA Mario.)
Planetet xhuxhi jane Cerusi dhe Ploutoni . Cerusi nuk permendet sepse eshte me i vogel se Plutoni ndersa Plutoni gjithashtu edhe te shume i vogel dhe edhte fshire edhe ai nga lista e planeteve...
 
{{pezullo grisjengrise}}
1.596

edits