Dallime mes rishikimeve të "18 Korrik"

18 bytes added ,  11 vjet më parë
v
roboti shtoj: ur:18 جولائی; cosmetic changes
v (roboti shtoj: ur:18 جولائی; cosmetic changes)
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[Kategoria:Korrik]]
 
<!--interwiki-->
 
[[af:18 Julie]]
[[tt:18. Yül]]
[[uk:18 липня]]
[[ur:18 جولائی]]
[[uz:18-iyul]]
[[vec:18 de lujo]]