Dallime mes rishikimeve të "Kajsia"

143 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
'''Kajsia''' është një pemë që jepë [[fruti|fruta]]. Frutat e saj përdoren për ushqim dhe si produkt dhe gjysmë produkt në industri dhe kuzhinë.
'''Kajsia'''
 
[[Kategoria:Fruta]]