Ndryshimi mes inspektimeve të "Mirza Beshirudin Mahmud Ahmed"

ska përmbledhje të redaktimeve
 
[[Image:Mirza Mahmood Ahmad1924.jpg|thumb|320x370px| Mirza Mahmood Ahmad 1924]]
 
'''Kalifa i II'''
 
'''Mirza Basheer-ud-Din Mahmood Ahmad'''u lind me 12.01.1889 dhe jetoi gjer më 07.11.1965
906

edits