Ndryshimi mes inspektimeve të "Mirza Beshirudin Mahmud Ahmed"

v
roboti shtoj: de, en, id, nl
v (roboti shtoj: de, en, id, nl)
 
'''Mirza Basheer-ud-Din Mahmood Ahmad'''u lind me 12.01.1889 dhe jetoi gjer më 07.11.1965
 
[[de:Mirza Baschir ud-Din Mahmud Ahmad]]
[[en:Mirza Basheer-ud-Din Mahmood Ahmad]]
[[id:Mirza Bashir-ud-Din Mahmood Ahmad]]
[[nl:Mirza Bashiruddin Mahmood Ahmad]]
35.976

edits