Dallime mes rishikimeve të "Ropica"

62 bytes added ,  12 vjet më parë
 
Axha i Rrahimit te cilin e kemi cekur edhe me lart Selman Zabergja qe kishte tete djem ; Isa(Selman )Zabergja ,Rifat (Selman) Zabergja,Brahim (Selman)Zabergja, Kadri(Selman)Zabergja,Ahmet(Selman)Zabergja,Sabit(Selman)Zabergja,Hakif(Selman)Zabergja,dhe Mehmet(Selman)Zabergja i cili u zhduk ne luften e dyte botrore pasi qe kur u larguan trupat Gjermane aj u largua se bashku me ta pasi qe ishte ushtar CC-trupa,dhe per fatin e tij sot e asaj dite nuk dihet.
 
Me 06.01.2010-keto shenime i ka shruar;Baki(Qazim)Zabergja.
 
== Gjeografia ==
Anonymous user