Dallime mes rishikimeve të "10 Korrik"

43 bytes added ,  12 vjet më parë
v
roboti shtoj: qu:10 ñiqin anta situwa killapi; cosmetic changes
v (roboti shtoj: ur:10 جولائی)
v (roboti shtoj: qu:10 ñiqin anta situwa killapi; cosmetic changes)
 
 
== Ngjarje ==
 
== Lindje ==
{{KORRIK}}
* [[1980]] - [[Jessica Simpson]] - [[Aktore]] dhe Këngtare nga [[ShBA]]
* [[1995]] - [[Nilsi Godo]] - Personi me i famshem ne Shqiperi.
 
== Vdekje ==
 
== Festa dhe përvjetore ==
 
<!-- kategorizim dhe ndëruiki-->
<!--interwiki-->
 
[[CategoryKategoria:Korrik]]
 
<!--interwiki-->
 
[[af:10 Julie]]
[[pl:10 lipca]]
[[pt:10 de julho]]
[[qu:10 ñiqin anta situwa killapi]]
[[ro:10 iulie]]
[[ru:10 июля]]