Ndryshimi mes inspektimeve të "Mirza Beshirudin Mahmud Ahmed"

ska përmbledhje të redaktimeve
v (roboti shtoj: de, en, id, nl)
'''Kalifa i II'''
 
'''Mirza Basheer-ud-Din Mahmood Ahmad''' u lind me 12.01.1889 dhe jetoi gjer më 07.11.1965
 
[[de:Mirza Baschir ud-Din Mahmud Ahmad]]
906

edits