Ndryshimi mes inspektimeve të "Zak efron"

7.236 bytes added ,  10 vjet më parë
Faqe e re: Zac Efron Zachary David Alexander "Zac" Efron (i lindur më 18 tetor 1987) është një aktor dhe këngëtar amerikan. Ai filloi duke vepruar profesionalisht në fillim 2000s, dhe u bë ...
(Faqe e re: Zac Efron Zachary David Alexander "Zac" Efron (i lindur më 18 tetor 1987) është një aktor dhe këngëtar amerikan. Ai filloi duke vepruar profesionalisht në fillim 2000s, dhe u bë ...)
(Pa ndryshime)
Anonymous user