Dallime mes rishikimeve të "Sistemi nervor"

56 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
Me hark reflektor kuptojmë kur një akson pasi del nga palca arrin në një muskul
 
Vendosni Referencat (Nuk duhet te lejojme Plagiarismin)
== Shiko dhe këtë ==
* [[Njeriu]]
Anonymous user