Dallime mes rishikimeve të "Sokol Sopi"

1 byte removed ,  13 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][Redaktim i kontrolluar]
No edit summary
No edit summary
 
 
'''Sokol Mustafë Sopi''' (1977 - 1999)
*Lindi në Prishtinë. Ishte i vetmi vëlla i gjashtë motrave; Vlorës, Valbonës, Qëndresës, Donikës, Shqipërisë dhe Kosovares. Emrat e fëmijëve të xhaxhazotri Mustafës dhe zojës XhemijeXhemile tregojnë kjartë për ndjenjat patriotike të Sokolit.
 
 
Anonymous user