Dallime mes rishikimeve të "KS Naftëtari"

[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
== Sukseset ==
KS Naftëtari ka arritur të fitojë 2 herë Kategorinë e Parë,dhe 4 here kategorine e dyte.
Me president zotin VladimirXhane Topi.Kumaraku!
 
Në sezonin 2006/07 KS Naftëtari luajti në Kategorinë e Dytë - Grupi A dhe u rendit në vend të dytë pasi mblodhi 44 pikë me një golavarazh 37-16.<ref>[[AlbSoccer (Amëza)|AlbSoccer]] [http://www.freewebs.com/albsoccer/ në rrjetë]</ref>
Anonymous user