Dallime mes rishikimeve të "Sami Frashëri"

No change in size ,  12 vjet më parë
 
Për veprimtarinë patriotike edhe për frymën përparimtare që përshkon veprat e tij [[Porta e Lartë]] e ndoqi dhe e persekutoi Sami Frashërin, duke e internuar e izoluar. Vitet e fundit atij i qe ndaluar të dilte nga shtëpia. [[Atdhetari]] i shquar vdiq në Erenköy - [[Stamboll]].
taniTani ky ka pjerdh me tana,edhe ka ken nji budall i marr qe ska dit sa bjan 2+2 as ky dhe as vellezerit edhe n.q.s e kan dasht shume vendin e vet atehere pse nuk kane ndenjur ktu per tan jete po emigruan ne stamboll dhe erdhen ketu per nevoja?Keshtu qe vellezerit frasheri kan qene idiota.fuck frasheri...
 
==Tituj të veprave==
Anonymous user