Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

1 byte added ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{QERSHOR}}
 
* [[1994]] - [[Adonis HlimiHalimi]],fitues i qmimit nobel per shkenc,pronar i airoportit te prishtines
* [[1918]] - [[Franco Modigliani]], ekonom italian dhe fitues i çmimit Nobel
* [[1924]] - [[George Mikan]], basketbollist amerikan
Anonymous user