Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

29 bytes removed ,  10 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
{{QERSHOR}}
 
* [[1994]] - [[Adonis Halimi]],fitues i qmimit nobel.Revulocionar per shkenc,pronar i airoportit te prishtinesRrus
* [[1918]] - [[Franco Modigliani]], ekonom italian dhe fitues i çmimit Nobel
* [[1924]] - [[George Mikan]], basketbollist amerikan
* [[1942]] - [[Paul McCartney]], britanski kantautor
Anonymous user