Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

11 bytes removed ,  10 vjet më parë
v
U kthyen ndryshimet e 213.163.116.2 (diskutimet) në versionin e fundit nga TXiKiBoT.
v (U kthyen ndryshimet e 213.163.116.2 (diskutimet) në versionin e fundit nga TXiKiBoT.)
{{QERSHOR}}
 
* [[19941908]] - [[AdonisMaria HalimiVieira da Silva]],fitues i qmimitartiste nobel.Revulocionar Rrusportugeze
* [[1918]] - [[Franco Modigliani]], ekonom italian dhe fitues i çmimit Nobel
* [[1924]] - [[George Mikan]], basketbollist amerikan
* [[1942]] - [[Paul McCartney]], britanski kantautor