Dallime mes rishikimeve të "John Bonham"

736 bytes added ,  12 vjet më parë
v
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
vNo edit summary
[[Image:jjjbbb.jpg|thumb |alt=Example alt text |John Bonham]]
'''John Bonham''' ([[31 maj]] [[1948]] - [[25 Shtator]] [[1980]]) ishte një baterist anglez dhe kompozitor, i njohur për anëtarësimin e tij ne grupin [[Led Zeppelin]].
 
[[Kategoria:Muzikantë anglezë]]
[[Kategoria:Bateristë]]
 
[[bg:Джон Бонъм]]
[[cs:John Bonham]]
[[da:John Bonham]]
[[de:John Bonham]]
[[en:John Bonham]]
[[es:John Bonham]]
[[fr:John Bonham]]
[[ga:John Bonham]]
[[ko:존 본햄]]
[[id:John Bonham]]
[[it:John Bonham]]
[[he:ג'ון בונהם]]
[[ka:ჯონ ბონემი]]
[[lv:Džons Bonems]]
[[hu:John Bonham]]
[[nl:John Bonham]]
[[ja:ジョン・ボーナム]]
[[no:John Bonham]]
[[uz:John Bonham]]
[[pl:John Bonham]]
[[pt:John Bonham]]
[[ro:John Bonham]]
[[ru:Бонэм, Джон Генри]]
[[simple:John Bonham]]
[[sk:John Bonham]]
[[sl:John Bonham]]
[[sr:Џон Бонам]]
[[fi:John Bonham]]
[[sv:John Bonham]]
[[tr:John Bonham]]
[[uk:Джон Бонем]]
158

edits