Ndryshimi mes inspektimeve të "18 Qershor"

No change in size ,  10 vjet më parë
{{QERSHOR}}
 
* [[1908]] - [[ardonis halimi]],fitues i qmimit nobel,revukucionarrevulucionar rrus
* [[1918]] - [[Franco Modigliani]], ekonom italian dhe fitues i çmimit Nobel
* [[1924]] - [[George Mikan]], basketbollist amerikan
Anonymous user