Dallime mes rishikimeve të "Gjeografia e Bosnjës dhe Hercegovinës"

v
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
 
[[bg:География на Босна и Херцеговина]]
[[bn:বসনিয়া ও হার্জেগোভিনার ভূগোল]]
[[bs:Geografija Bosne i Hercegovine]]
[[en:Geography of Bosnia and Herzegovina]]
48.431

edits