Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferdinand Xhaferri"

ska përmbledhje të redaktimeve
{{pp}}{{joref}}
Ferdinand Xhaferaj aktualisht Ministri i Turitmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve të Republikës së Shqipërisë.
 
Zoti Xhaferaj eshte ministri qe deshi te kerkonte kthimin e kthimin e kockave te Ismail Qemalit ne Tirane. Por nuk e dinte qe sistemi i monizmit i kishte sjelle qysh me kohe eshtrat e te ndjerit. Per pak desh beri nje gabim diplomatik kur kekoj te kontaktohej dhe te kerkonte nga Italia kthimin e kockave te te ndjerit.
 
 
Anonymous user