Ndryshimi mes inspektimeve të "Ferdinand Xhaferri"

321 bytes removed ,  10 vjet më parë
U kthye versioni 700540 i bërë nga 213.207.42.6 (diskutimet)vandalizem
(U kthye versioni 700540 i bërë nga 213.207.42.6 (diskutimet)vandalizem)
{{pp}}{{joref}}
Ferdinand Xhaferaj aktualisht Ministri i Turitmit, Kulturës, Rinisë dhe Sporteve të Republikës së Shqipërisë.
 
Zoti Xhaferaj eshte ministri qe deshi te kerkonte kthimin e kthimin e kockave te Ismail Qemalit ne Tirane. Por nuk e dinte qe sistemi i monizmit i kishte sjelle qysh me kohe eshtrat e te ndjerit. Per pak desh beri nje gabim diplomatik kur kekoj te kontaktohej dhe te kerkonte nga Italia kthimin e kockave te te ndjerit.
 
 
4.659

edits