Ndryshimi mes inspektimeve të "Patosi"

234 bytes added ,  11 vjet më parë
 
== Ekonomia ==
Shitja e droges dhe gocat ne Belgjike e mbajne Ekonomine e Patosit gjalle. Per cdo lokal qe shikon dhe cdo makine e mire qe ke ne Patos kush e di se sa djerse ka derdhur motra ne Belgjike e ne Zvicer. Po ci qi motren se qejf ka bere.
 
== Kultura dhe sporti==
Anonymous user