Dallime mes rishikimeve të "Teki Biçoku"

12 bytes added ,  11 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[[Skeda:Proi 3.jpg|right|thumb|150px|'''Akad. Prof. Dr. Teki Biçoku''']]
'''Teki Isak Biçoku (1926-2009)''', Akademik e Gjeolog shqiptar. U lind më [[6 qershor]] [[1926]] në [[Elbasan]].
 
== Arsimimi dhe karriera shkencore ==
211

edits