Ndryshimi mes inspektimeve të "Guns N' Roses"

4 bytes added ,  10 vjet më parë
Me 1985 Gnr vajten ne Seattle per te performuar.Tracci Guns dhe Rob Gardiner nuk mund te merrnin pjese.Rose therriti Slash dhe bateristin Steven Adler,te cilet ishin miqte e tij.Ai I kerkoi ndihme.Ata pranuan dhe u bene pjestare te perkoshem.Ndersa ktheheshin ne LA 5 antare shkruajten tekstin e Welcome to the Jungle e cila u be nje nder kenget me famoze.Pastaj ne vitin 1990 bateristi Steven Adler u pushua nga grupi pasi ai filloi te abuzonte me drogen.Ai u zevendesua nga Matt Sorum.
Albumi I fundit I GnR titullohet Chinese Democracy.
VAB
 
== Antarët e grupit ==
Anonymous user