Dallime mes rishikimeve të "Grashtica"

17 bytes added ,  12 vjet më parë
ska përmbledhje të redaktimeve
[redaktim i pashqyrtuar][redaktim i pashqyrtuar]
No edit summary
No edit summary
 
== Pershkrim ==
Grashtica Eshte nje fshat Ne komunen E Prishtines ajo kufizohet me Keqkollen Kolicin Mramorin Dhe Makovcin Grashtica Eshte Pjese e gollakut Ballabanit
Anonymous user